Soffbord Bertil Fridhagen
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, Svenska Möbelfabrikerna, Bodafors, 1950-tal, soffbord i mahogny med formpressad skiva, sammankopplade ben, etikettmärkt, höjd ca 58, 76x60 cm
Bruksslitage, fläckar, stälvis blekt+
586448
2018-11-03