Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGHÖRNSKÅP, 1700/1800-tal, mörklackerat i grönt, påmålad dekor med växter och fåglar, inredning med två hyllplan, höjd ca 106 cm
Bruksslitage samt åldersrelaterade skador
586450
2018-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här