Mathsson/ Hein superellips bord

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, bord, Fritz Hansen, superellips, vit laminatskiva, 4 kromade spännben, etikettsmärkt Källemo AB, Vaggeryd Piet Hein, höjd ca 70, diameter ca 110 cm

Slitage, märken, fläckar, repor, nagg till skivan vid kanten, rostig

586488

2018-11-01