Klubbat för:
150 EUR
Utropspris
300 EUR
TAKLAMPA, 1920-/1930-tal, grönlackerad metall, nio ljuspunkter, diameter 66 cm, höjd ca 50 cm.
Proveniens: Rettigska palatset i Åbo
Skador, bucklor och färgbortfall.
586494
2018-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här