Skrivmaskin Hammond
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
HAMMOND, skrivmaskin, USA, 1900-talets början, huv i ek, höjd ca 20, 35x35 cm Stockholms Auktionsverk garanterar inte funktionen
Kuntoraportti
Skador på huven, bruksslitage
586496
Päivämäärä:
2018-11-06