Sverige framstaäldt i taflor

Sverige framstaäldt i taflor
Sverige framstaäldt i taflor
Sverige framstaäldt i taflor
Sverige framstaäldt i taflor
Sverige framstaäldt i taflor
Sverige framstaäldt i taflor
Sverige framstaäldt i taflor
Sverige framstaäldt i taflor
Sverige framstaäldt i taflor
Sverige framstaäldt i taflor
Sverige framstaäldt i taflor
Sverige framstaäldt i taflor

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

J A BERG (text). Sverige framstäldt i taflor. Nittiosex litografier i tontryck med beskrifvande text af Joh. Aug. Berg. Gbg 1850-56.

Grönt samtida klotband

Ej genomgången, omfattande slitage på pärmen, revor, fläckar och gulnader

586497

2018-11-01