Bord
2018-11-01
586507
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORD, 1900-tal, gustaviansk stil, skiva med gallerkant, låda i sargen, höjd 77 cm, diameter 46 cm
Benkryss med lagning, repor/ytskador, nyckel saknas