Kaffepanna 1800-talets första hälft

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFEPANNA, 1800-talets första hälft, koppar, pip med gåsbröst och mustachfäste, höjd inkl hänkel ca 25 cm

Brukslitage

586508

2018-11-01