Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SKRIVBYRÅ, senempire, 1800-talets andra hälft, fanerad med pyramidmahogny, nyckelskyltar i läder, höjd ca 98, 101x51 cm, nyckel finns
Zustandsbeschreibung
Slitage, märken
586542
2018-11-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner