Emma Ekwall oljemålning

Emma Ekwall oljemålning
Emma Ekwall oljemålning
Emma Ekwall oljemålning
Emma Ekwall oljemålning
Emma Ekwall oljemålning
Emma Ekwall oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EMMA EKWALL (1838-1925), blomsterstillben, signerad E Ekwall, olja på pappannå, 54x37 cm

Smärre fläckar

586545

2018-11-02