Barvagn

Barvagn
Barvagn
Barvagn
Barvagn
Barvagn
Barvagn
Barvagn
Barvagn

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKBORD /BARVAGN, Italien, 1900-talets andra hälft, vita plastbrickor samt förkromat stålrör, märkt Made in Italy, höjd 62, diamter 42 cm

Smärre skador

586547

2018-11-03