Fåtöljer klädda i mocka

Fåtöljer klädda i mocka
Fåtöljer klädda i mocka
Fåtöljer klädda i mocka
Fåtöljer klädda i mocka
Fåtöljer klädda i mocka
Fåtöljer klädda i mocka
Fåtöljer klädda i mocka
Fåtöljer klädda i mocka

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 2 st., 1900-talets slut, stomme i betsat bok, sits och rygg klädda i naturfärgat mocka, sitthöjd ca 50 cm

Bruksslitage, ställvis missfärgningar, fläckar

586548

2018-11-01