Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson och numrerad 34.160, färglitografi, bildmått ca 22x26 cm
Zustandsbeschreibung
Ej examinerad ur ram
586551
2018-11-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner