Pierre Olofsson färglitografi

Pierre Olofsson färglitografi
Pierre Olofsson färglitografi
Pierre Olofsson färglitografi
Pierre Olofsson färglitografi
Pierre Olofsson färglitografi
Pierre Olofsson färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson och numrerad 34.160, färglitografi, bildmått ca 22x26 cm

Zustandsbeschreibung

Ej examinerad ur ram

586551

2018-11-06