Ryamatta Svängsta

Ryamatta Svängsta
Ryamatta Svängsta
Ryamatta Svängsta
Ryamatta Svängsta
Ryamatta Svängsta
Ryamatta Svängsta

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RYAMATTA, Svängsta, 1960-tal, abstrakt mönster i grönt och brunt, ca 200 x 142 cm, etikettmärkt

Bruksslitage

586556

2018-11-02