Olle Hjortzberg tillskr OS 1912 Stockholm Sport
Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OLLE HJORTZBERG (tillskriven, 1872-1959): Förstudie till affisch, till Olympiska spelen 1912 Stockholm, utan text, akvarell och blyerts på papper, ca 15x13,5,
PROVENIENS: Frimärksauktion 7 maj 1988, katalog no 3, auktionsnr 8030
586562
2018-11-25