Ivar Kamke oljemålning

Ivar Kamke oljemålning
Ivar Kamke oljemålning
Ivar Kamke oljemålning
Ivar Kamke oljemålning
Ivar Kamke oljemålning
Ivar Kamke oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

IVAR KAMKE (1882-1936), Badande flickor på klippor, signerad och daterad Kamke 1932, olja på pannå, 45x36,5 cm

Skador i marginalen

586567

2018-11-02