Matta Belutch antik

Matta Belutch antik
Matta Belutch antik
Matta Belutch antik
Matta Belutch antik
Matta Belutch antik
Matta Belutch antik
Matta Belutch antik
Matta Belutch antik
Matta Belutch antik
Matta Belutch antik

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATTA, Belutch, antik, mått ca 179x102 cm

PROVENIENS: Familjen Nobel

Skador och slitage

586569

2018-11-01