Carl Abraham Rothsten
Klubbat för:
4 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
CARL ABRAHAM ROTHSTEN (1826-1877): Sommarlandskap med hus vid sjö, signerad och daterad C Abr Rothsten 1850, olja på duk, ca 48x73 cm
Kuntoraportti
586589
Päivämäärä:
2018-11-03