Bokskåp nyrenässans
2018-11-02
586596
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, 2-delat, fanérat i valnöt och valnötsrot, bronserade beslag, höjd ca 237, 78x48 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Brukslitage