Ivar Kamke oljemålning

Ivar Kamke oljemålning
Ivar Kamke oljemålning
Ivar Kamke oljemålning
Ivar Kamke oljemålning
Ivar Kamke oljemålning
Ivar Kamke oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IVAR KAMKE (1882-1936): Kvinnoporträtt, signerad och daterad Kamke 1931, olja på duk, ca 85x64 cm

586608

2018-11-02