Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LJUSPLÅT, 1700-tal, mässing, för 1 ljus, punsad dekor, höjd ca 52x27 cm, medföljande ljusplåt, 1900-tal, mässing
Bristning, smärre hål, ljusarm med lagning
586610
2018-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här