Ljusplåt 1700-tal

Ljusplåt 1700-tal
Ljusplåt 1700-tal
Ljusplåt 1700-tal
Ljusplåt 1700-tal
Ljusplåt 1700-tal
Ljusplåt 1700-tal
Ljusplåt 1700-tal
Ljusplåt 1700-tal
Ljusplåt 1700-tal
Ljusplåt 1700-tal
Ljusplåt 1700-tal
Ljusplåt 1700-tal
Ljusplåt 1700-tal
Ljusplåt 1700-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LJUSPLÅT, 1700-tal, mässing, för 1 ljus, punsad dekor, höjd ca 52x27 cm, medföljande ljusplåt, 1900-tal, mässing

Bristning, smärre hål, ljusarm med lagning

586610

2018-11-02