Paul Ditisheim fickur
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PAUL DITISHEIM, Solvil, fickur, 2 st, sterlingsilver resp gulddoublé, 1900-talets första hälft, ankargång, boettnr. 456094, 4072327, diameter 42,7 resp 51 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, slitage och bucklor, silverboett med gravyr
586613
2018-11-03