Paul Ditisheim fickur

Paul Ditisheim fickur
Paul Ditisheim fickur
Paul Ditisheim fickur
Paul Ditisheim fickur
Paul Ditisheim fickur
Paul Ditisheim fickur
Paul Ditisheim fickur
Paul Ditisheim fickur
Paul Ditisheim fickur
Paul Ditisheim fickur
Paul Ditisheim fickur
Paul Ditisheim fickur
Paul Ditisheim fickur
Paul Ditisheim fickur

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PAUL DITISHEIM, Solvil, fickur, 2 st, sterlingsilver resp gulddoublé, 1900-talets första hälft, ankargång, boettnr. 456094, 4072327, diameter 42,7 resp 51 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, slitage och bucklor, silverboett med gravyr

586613

2018-11-03