Champagnestrutar 1800-tal
2018-11-03
586623
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
CHAMPAGNESTRUTAR, 10+1, klar glasmassa, 1800-tal, höjd ca 19-20,5 cm
Ett med nagg