Tillbaka till katalog

Herrfickur med kalender

Herrfickur med kalender
Herrfickur med kalender
Herrfickur med kalender
Herrfickur med kalender
Herrfickur med kalender
Herrfickur med kalender
Herrfickur med kalender
Herrfickur med kalender
Herrfickur med kalender
Herrfickur med kalender

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Beskrivning

FICKUR, stål, 1900-talets början, ankargång, dag, datum, månad, månfas, boettn. 48046, diameter 51 mm

Konditionsrapport

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

586630

Datum:

2018-11-03