Sarreguemines Toby jugs
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SARREGUEMINES, "Toby Jugs", 2 st., porslin, Frankrike, 1800-talets slut, "Suspicious Eyes - The Admiral", nr 3320, polykromt bemålade, höjd ca 18 cm
Kuntoraportti
Krackelering, mindre sprickor
586635
Päivämäärä:
2018-11-03