Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MONARK / TISSOT, fickur, 18 k guld, savonett, 1900-tal, ankargång, innerboett i metall, boettnr. 399075, diameter 52,8 mm, vikt ca 98 g
Defekt drivfjäder, gravyr, bruksslitage
586636
2018-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här