Akos Sollar

Akos Sollar
Akos Sollar
Akos Sollar
Akos Sollar
Akos Sollar
Akos Sollar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AKOS SOLLAR ( född 1942): komposition, olja på duk, signerad och daterad Akos Sollar och daterad- 1975, ca 65x54 cm

Smärre slitage

586638

2018-11-06