Sven Engström och Gunnar Myrstrand

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN ENGSTRÖM och GUNNAR MYRSTRAND, lampbord, etikettmärkta, låda i sargen, höjd ca 56, 60x45 cm

Bruksslitage, repor, fläckar

586651

2018-11-02