Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VIKSKÄRM, 3 dlr, 1900-talets mitt, textilklädd, påfågel, ben i mahogny, höjd ca 179, vardera 68 cm
Slitage, en skärm skada baktill, ett ben med skada
586656
2018-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här