Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRICKOR, 2 st., plåt, 1800-talets slut, svart bemålning, dekor i guld, en med medaljong i centrum, längd ca 61-75 cm
Slitage, smärre stötskador
586657
2018-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här