Brickor plåt 1800-tal

Brickor plåt 1800-tal
Brickor plåt 1800-tal
Brickor plåt 1800-tal
Brickor plåt 1800-tal
Brickor plåt 1800-tal
Brickor plåt 1800-tal
Brickor plåt 1800-tal
Brickor plåt 1800-tal
Brickor plåt 1800-tal
Brickor plåt 1800-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKOR, 2 st., plåt, 1800-talets slut, svart bemålning, dekor i guld, en med medaljong i centrum, längd ca 61-75 cm

Slitage, smärre stötskador

586657

2018-11-03