Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LARS NORRMAN (1915-1979): Motiv med kvinna i solhatt, signerad Lars Norrman, numrerad 251/260, färglitografi, ca 62x47 cm
Något gulnat blad, ej examinerad ur ramen
586661
2018-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här