Te- och kaffeservis
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TE- OCH KAFFESERVIS, 24 dlr., porslin, 1900-talets början, orange glasyr, dekor av medaljong med rosor, guldkant, bestående av: 12 tekoppar med fat samt 12 kaffekoppar med fat, höjd ca 7-8 cm
Slitage, nagg
586662
2018-11-03