Te- och kaffeservis

Te- och kaffeservis
Te- och kaffeservis
Te- och kaffeservis
Te- och kaffeservis
Te- och kaffeservis
Te- och kaffeservis
Te- och kaffeservis
Te- och kaffeservis

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TE- OCH KAFFESERVIS, 24 dlr., porslin, 1900-talets början, orange glasyr, dekor av medaljong med rosor, guldkant, bestående av: 12 tekoppar med fat samt 12 kaffekoppar med fat, höjd ca 7-8 cm

Slitage, nagg

586662

2018-11-03