Barskåp
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BARSKÅP, 1900-talets mitt, rikligt utskuren dekor, orientaliserande. flankerad med hyllskåp, två dörrar och skåpslucka i fronten, sidor med dörrar och upptill med lucka, höjd ca 106 cm skivans mått ca 91x45
Slitage, skiva med smärre skador och lagningar
586663
2018-11-02