Barskåp

Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARSKÅP, 1900-talets mitt, rikligt utskuren dekor, orientaliserande. flankerad med hyllskåp, två dörrar och skåpslucka i fronten, sidor med dörrar och upptill med lucka, höjd ca 106 cm skivans mått ca 91x45

Slitage, skiva med smärre skador och lagningar

586663

2018-11-02