Skulpturer Vilda Västern

Skulpturer Vilda Västern
Skulpturer Vilda Västern
Skulpturer Vilda Västern
Skulpturer Vilda Västern
Skulpturer Vilda Västern
Skulpturer Vilda Västern
Skulpturer Vilda Västern
Skulpturer Vilda Västern
Skulpturer Vilda Västern
Skulpturer Vilda Västern

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKULPTURER, 3 st, bemålad konstmassa, Universal Statuary corp, daterad copyright respektive 1966, 1980, 1981, föreställande sittande mansfigur, byst respektive stående mansfigur, höjd ca 27-47 cm

Slitage

586665

2018-11-22