Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKULPTUR, bemålad konstmassa, föreställande hukande mansfigur, Universal Statuary corp, signerad CAP, daterad copyright 1986, höjd inklusive sockel ca 48 cm
586667
2018-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här