Skrivbord engelsk stil
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORD, engelsk stil, 1900-tal, mahognyfanerat, 2 hurtsar med tre lådor vardera, tre lådor i sarg, beslag i patinerad mässing, skiva delvis med läderklädsel, höjd 75,5, 123x62 cm
Bruksslitage, stötmärken
586672
2018-11-02