Skrivbord engelsk stil

Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

SKRIVBORD, engelsk stil, 1900-tal, mahognyfanerat, 2 hurtsar med tre lådor vardera, tre lådor i sarg, beslag i patinerad mässing, skiva delvis med läderklädsel, höjd 75,5, 123x62 cm

Bruksslitage, stötmärken

586672

2018-11-02