Klubbat för:
1 100 SEK
1 200 SEK
BESTICK, 11 delar, silver, modell snäck, bestående av: 5 matskedar, 6 teskedar, stämplade Finland, vikt 340 g
Skedblad med skador och lagningar, graverade
586676
2018-11-02