Bestick silver modell snäck

Bestick silver modell snäck
Bestick silver modell snäck
Bestick silver modell snäck
Bestick silver modell snäck
Bestick silver modell snäck
Bestick silver modell snäck
Bestick silver modell snäck
Bestick silver modell snäck
Bestick silver modell snäck
Bestick silver modell snäck

Klubbat för:

1 100 SEK

1 200 SEK

BESTICK, 11 delar, silver, modell snäck, bestående av: 5 matskedar, 6 teskedar, stämplade Finland, vikt 340 g

Skedblad med skador och lagningar, graverade

586676

2018-11-02