Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SLAGLÅSPISTOLER, 2 st., svenska, varav en dubbelpipig i mässing, signerad J Engh. (Johan Engholm 1820-1918, Ödesstugu), längd ca 18 resp. 24 cm
Slitage och skador, delar saknas
586682
2018-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här