Slaglåspistoler

Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGLÅSPISTOLER, 2 st., svenska, varav en dubbelpipig i mässing, signerad J Engh. (Johan Engholm 1820-1918, Ödesstugu), längd ca 18 resp. 24 cm

Slitage och skador, delar saknas

586682

2018-11-02