Spgel sengustaviansk

Spgel sengustaviansk
Spgel sengustaviansk
Spgel sengustaviansk
Spgel sengustaviansk
Spgel sengustaviansk
Spgel sengustaviansk

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1800-tal, sengustaviansk, bronserad, bemålad, skuren dekor, höjd ca 70x33 cm

Senare bronsering, senare glas, smärre skador

586686

2018-11-03