Carl Abraham Rothsten

Carl Abraham Rothsten
Carl Abraham Rothsten
Carl Abraham Rothsten
Carl Abraham Rothsten
Carl Abraham Rothsten
Carl Abraham Rothsten

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL ABRAHAM ROTHSTEN (1826-1877): Landskap med stuga vid insjö, signerad, olja på duk fäst på pannå, ca 19x26 cm

586687

2018-11-03