Gravyrer

Gravyrer
Gravyrer
Gravyrer
Gravyrer

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRAVYRER, 2 st., 18/1900-tal, i förgyllda ramar, rammåt ca 44x34 resp 47x40 cm

Slitage, fläckar, ramar med smärre skador

586688

2018-11-03