Soffgrupp

Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALONGSGRUPP, 5 dlr, Louis XVI-stil, omkring 1900, skuren dekor, förgylld, bestående av: soffa, karmstolar, 1 par, stolar, 2 st., soffans längd ca 132, sitthöjd ca 42 cm

Slitage

586692

2018-11-02