Soffgrupp trädgårdsmöbler
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFGRUPP, 3 st, samtida, trädgårdsmöbler, bestående av en fåtölj, en tresitssoffa och en tvåsitssoffa, betsat trä stomme med lösa dynor klädda i toile de jouy mönstrad tyg, sitthöjd ca 40 cm, tresitssoffanslängd ca 140 cm
Slitage, repor, märken, fläckar, ytsmuts
586709
2018-11-02