Soffgrupp trädgårdsmöbler

Soffgrupp trädgårdsmöbler
Soffgrupp trädgårdsmöbler
Soffgrupp trädgårdsmöbler
Soffgrupp trädgårdsmöbler
Soffgrupp trädgårdsmöbler
Soffgrupp trädgårdsmöbler

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFGRUPP, 3 st, samtida, trädgårdsmöbler, bestående av en fåtölj, en tresitssoffa och en tvåsitssoffa, betsat trä stomme med lösa dynor klädda i toile de jouy mönstrad tyg, sitthöjd ca 40 cm, tresitssoffanslängd ca 140 cm

Slitage, repor, märken, fläckar, ytsmuts

586709

2018-11-02