Jörgen Fogelquist oljemålning

Jörgen Fogelquist oljemålning
Jörgen Fogelquist oljemålning
Jörgen Fogelquist oljemålning
Jörgen Fogelquist oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JÖRGEN FOGELQUIST (1927-2005): Komposition, signerad och daterad Jörgen Fogelqvist 1964-65, olja på duk, ca 82x107 cm

586719

2018-11-03