Axel Wallert

Axel Wallert
Axel Wallert
Axel Wallert
Axel Wallert

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

AXEL WALLERT (1890-1962): modell, signerad samt daterad 1937, olja på duk, ca 48x72 cm

586725

2018-11-04