Schatull med flaskor

Schatull med flaskor
Schatull med flaskor
Schatull med flaskor
Schatull med flaskor
Schatull med flaskor
Schatull med flaskor
Schatull med flaskor
Schatull med flaskor

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCHATULL, med 3 flaskor, mahogny, 1800-tal, höjd ca 22, 23x12 cm

Fanerlagningar, slitage, flaskorna med invändig beläggning

586727

2018-11-03