Schatull med flaskor
2018-11-03
586727
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SCHATULL, med 3 flaskor, mahogny, 1800-tal, höjd ca 22, 23x12 cm
Fanerlagningar, slitage, flaskorna med invändig beläggning